در خواست پشتیبانی

 Employees working in a call center

کاربرانی که در نصب یا اجرا و کار کردن با برنامه مشکل دارند میتوانند درخواست پشتیبانی آنلاین بدهند.

پشتیبانی انلاین با استفاده از برنامه TeamViewer صورت میگیرد که شاید بعضی از کاربران اشنایی نداشته باشند ولی مشکلی نیست چون کار سختی انجام نمیدهید برای اشنایی شما توضیح مختصری در باره این برنامه میدهیم.

نرم افزاری است برای کنترل، هدایت، و تعمیر رایانه ها از راه دور از طریق وصل دو رایانه با کمک شبکه اینترنت.دو کاربر میتوانند با نصب و بکار گیری این نرم افزار با یکدیگر ارتباط برقرار کرده و صفحه نمایش یکدیگر را ببینند در حقیقت با این برنامه صفحه کلید و صفحه نمایش و ماوس در دستان طرف مقابل قرار میگیرد و میتواند کارهای مورد نظر را با نظارت صاحب سیستم انجام دهد.

نحوه عملکرد این نرم افزار: پس از نصب نرم افزار ، به شما یک Your ID و Password تعلق می گیرد که اگر این مشخصات را در اختیار فردی که او نیز ، همین نرم افزار را نصب کرده است قرار دهید ، می تواند وارد کامپیوتر شما شود و با نظارت شما اقدام به فعالیت نماید. شما می توانید با Exit کردنِ این نرم افزار ، سطح دسترسی فرد مقابل را از سیستم خود ، قطع کنید. با هر بار بستن و باز کردن نرم افزار ، یک Password جدید به شما تعلق می گیرد که اگر می خواهید فرد مورد نظرتان ، مجدداً وارد کامپیوتر شما شود ، باید Password جدید را در اختیار وی قرار دهید. برای استفاده از این نرم افزار ، لازم است سرعت اینترنت هر دو نفر ، مطلوب باشد و هنگام ورود ، هیچگونه Download صورت نگیرد تا افت سرعت ایجاد نشود.

دانلود برنامه Team Wiewer

download

 

Untitled-1

 

میتوانید برای راحتی کار برنامه را از همینجا دانلود کنید این برنامه نیاز به نصب ندارد و قابل حمل میباشد فقط با کلیک بر روی ان را اجرا کنید و ای دی و پسورد را برای پشتیبانی به ما ارسال کنید.

error: تمامی حقوق این وب سایت محفوظ میباشد و کپی از آن غیر قانونی میباشد